Home » Contact 

Contact

Watts-Water-Technologies-Benelux-NederlandBij vragen kunt u terecht bij onze contactpersonen:

Customer care/technical support

Frank Kuster
Technical support
Telefoon 0313-673700
frank.kuster@wattswater.com

Robin van der Burg
Technical support
Telefoon 0313-673700
support.benelux@wattswater.com

Erik Konings
Customer care
Telefoon 0313-673700
erik.konings@wattswater.com

Berto Meijer
Customer care
Telefoon 0313-673700
berto.meijer@wattswater.com

Sanne Oosterhof
Back-office Manager
Telefoon 0313-673700
sanne.oosterhof@wattswater.com

Accountmanagers

Richard Both
District manager
Telefoon 0313-673700
richard.both@wattswater.com

Peter de Callafon
District manager
Telefoon 0313-673700
peter.decallafon@wattswater.com

Wilco Danen
Telefoon 0313-673700
District manager
wilco.danen@wattswater.com


Watts Benelux

Beernemsteenweg 77A
8750 Wingene, België
Tel. +32 51 65 87 08
Fax +32 51 65 87 20
email benelux@wattswater.com
www.wattsindustries.be
www.wattsindustries.nl

www.waterbeveiliging.nl
www.wattswater.eu

Bezoekadres Nederland
Kollergang 14
6961 LZ Eerbeek
Tel.: 0313-673700


Als u een gerichte vraag wilt stellen of aanvullende informatie wilt aanvragen kunt u gebruik maken van onderstaand e-mailformulier. Om u optimaal van dienst te kunnen zijn vragen wij u zo volledig mogelijk te zijn bij het verstrekken van uw gegevens.

Onze leveringsvoorwaarden kunt u hier nalezen.





Watts Benelux - Beernemsteenweg 77A - 8750 Wingene - Tel +32 51 65 87 08 - benelux@wattswater.com
Bezoekadres Nederland - Kollergang 14, 6961 LZ Eerbeek - Tel +31 313 673 700 - Careers
Privacy Statement - Gebruiksvoorwaarden - Design & techniek: Frappant, Aalten
We use cookies and similar technologies for technical and analytical purposes, to improve the website and deliver a better and more personalized service which is our legitimate business interest. Please read our Privacy Statement for more information.